Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Akcja "SprzataMY" las Dzień Edukacji Narodowej Międzyszkolny Dzień Patriotyzmu 14. Amatorski Turniej Indiaca Certyfikat Szkolnego ogrodu Dydaktycznego Współpraca z siostrą zakonną Jolantą Spotkanie z policjantami Projekt Leśne Przedszkole Szkolne Koło Wolontariatu

Wydarzenia 2019/2020

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przywitali nauczycieli i pracowników szkoły. W krótkiej części artystycznej przekazali nauczycielom dobre rady do pracy i podpowiedzieli w jakie akcesoria powinni się wyposażyć na zajęcia lekcyjne. Następnie  życzenia złożyli przedstawiciele Rady Rodziców.  Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IV pod przewodnictwem p. Jarosława Kozikowskiego.

Obejrzyj zdjęcia w Albumie gotograficznym: